Kontakt Info

Podvodni-kamery.cz

Email: mr.stepan@atlas.cz

Phone: +420 777 279 346

Mini DVR

      S Mini DVR můžete konečně pohodlně nahrávat záznam z podvodní kamery, bez zbytečného a komplikovaného         nošení notebooku k vodě.
        Toto zařízení je velice malé 10x15x2 cm (š,d,v) a jednoduché na obsluhu. Videozáznam je ukládán na SD                     paměťovou kartu, která je součástí dodávky (2GB). Mini DVR dokáže nejen ukládat videozáznam, ale také s ním         můžete vytvářet fotografie ve formatu JPEG, stačí jen v menu nastavit zda chcete fotit nebo nahrávat                             videozáznam.
        Velkou výhodou je napájení Mini DVR přímo ze zdroje podvodní kamery, tudíž můžete pořídit dlouhý záznam a              nejste odkázáni na výdrž baterie vašeho notebooku. 
        Mini DVR si můžete zakoupit jako samostatné (externí) zařízení, nebo si ho objednat vestavěné přímo v kufru             kamer Profi a 360.     

    CENA - 6.000 kč

         
        Tento záznam je nahráván pomocí Mini DVR. Pokud se záznam nahrává přímo do Notebooku, je kvalita                         záznamu vyšší a obraz plynulý. Více video ukázek  naleznete zde

 
 
        


              
                                                             
                                                                 Created by Zellay                                                                                          Design downloaded from free website templates.